Má práce hovoří za vše. Jak důležité by bylo, kdybych Vám vyprávěl jak skvěle fotím?

Společně se shodnout na průběhu svatebního focení, na fotografickém stylu a na podmínkách dodání fotografií. Nic víc řešit nemusíte. Mám léta praxe, jsem opravdový profesionál. Společná souhra a důvěra bude potvrzena nádhernými a autentickými fotografiemi Vašeho dne.

Váš Jakub Mašek, profesionální fotograf.

 

Jakub Mašek, IČO 05065097, Praha - Písnice 142 00

Nejsem plátce DPH

Svatba na zámečku nedaleko Prahy

Pražský Vyšehrad

Krásna svatba na lodi v Pražských Modřanech

Svatba v přírodě, Středočeský Kraj

Svatba na Plzeňsku

Svatba z Jižních Čech

Zámecká svatba ve Středočeském Kraji

Svatba v Lounech

Svatba v Mostě

Svatba na Kladensku

RECENZE Z FACEBOOKU

Karel Štastný

⭐⭐⭐⭐⭐

Nechali jsme si od pana Maška fotit svatbu a byli jsme naprosto spokojeni. Díky jeho naprosto profesionálnímu a lidskému přístupu focení proběhlo naprosto v klidu (i když se nevěsta velmi nerada fotí :))).Fotografie jsou opravdu krásné a všichni jsme z nich nadšení. Nyní jen musíme vybrat ty nejpovedenější do fotoalba Služby pana Maška můžeme jen a jen doporučit. Karel a Eva.

Tomáš Kurc

⭐⭐⭐⭐⭐

Kubo ještě jednou moc děkujeme.

Lucie Králová

⭐⭐⭐⭐⭐

Kuba je naprosto super a jsme rádi že jsme si na focení našeho velkého dne vybrali jeho.  Jsme nadmíru spokojení s jeho prací a jeho přístupem. Můžeme jedině doporučit.  Děkujeme ještě jednou moc moc byl jsi úžasný.

Vladislava Jánská

⭐⭐⭐⭐⭐

Jsem moc ráda, že za mně a mého manžela můžu Jakubovi Maškovi napsat poděkování za "fotodokumentaci" naší svatby Perfektní profesionální přístup nám náš velký DEN nejen zpříjemnil, ale také zvěčnil Jakub nám udělal krásné fotky. Jsme spokojení nejen my (jako ženich a nevěsta) ale také svatebčané (i ti co prý na fotkách vypadají příšerně, jsou díky Jakubovi vyfocení jako filmové hvězdy). Pokud se budu ještě jednou vdávat, tak jedině s Jakubem v zádech Všem ho tímto rozhodně vřele doporučujeme! JS PHOTOGRAPHY = to nejlepší pro Vaší svatbu!!! Vladislava a Miroslav Janští

Veronika Melicharová

⭐⭐⭐⭐⭐

Chtěli bychom moc poděkovat Jakubovi za velmi profesionální přístup při fotografování naší svatby. I přes "lehkou" nepřízeň počasí máme nádherné fotografie, se kterými jsme velmi spokojeni. Domluva před svatbou i po svatbě (předání fotografií) probíhala rychle a bezproblémově. Jsme rádi, že jsme s nimi mohli spolupracovat a všem tuto dvojici vřele doporučujeme.Děkujeme!

Svěřte svoji svatbu do rukou profesionálního fotografa s roky zkušeností.

Jmenuji se Jakub Mašek a pocházím z Prahy. Začínal jsem jako absolutní amatér. O svatební fotografii jsem nevěděl zhola nic. Vždy jsem odvedl 100% práci a dbal jsem na kvalitu. Dnes již není nic co by mě v rámci svatebního dne a jeho harmonogramu překvapilo. Fotil jsem v extrémních vedrech i ve velmi deštivých dnech, kdy bylo focení pro nevěstu téměř nemožné a vždy jsem to zvládli. Dnes já sám školím svatební fotografy a to jak úplné začátečníky tak profesionály, kteří potřebují posunout dál.